Укр

Компанії New Recruiting Group 10 років!

Сьогодні для New Recruiting Group незвичайний день. Сьогодні нам виповнюється 10 років! Для когось це може бути лише маленький часовий період, але для нас – це ціле досягнення.

Всі ці роки ми не стояли на місці. Подібно до дитини, ми росли і розвивалися. Ми робили перші кроки, але спотикалися, падали і набивали шишки. Ми вчилися говорити і так засмучувалися, коли не були почутими. Ми вчилися розуміти світ рекрутменту і бізнесу, але кожен раз, коли ми закривали складний проект і думали про те, що “тепер ми бачили все”, несподіваний і динамічний світ праці підкидав нам все нові і нові завдання, які нас не перестають дивувати і через 10 років. Ви запитаєте у нас, що ж змінилося за 10 років? З одного боку, змінилося багато.

Ми виросли в професійному і особистісному плані, отримали статус і визнання в світі рекрутменту, сформували найбільш дружну і залучену команду NRG, закрили величезну кількість вакансій і завоювали можливість працювати з найкращими Клієнтами, які довіряють нам свої найдорожчі активи у вигляді персоналу. З іншого боку, не змінилося наше ставлення до роботи. Як і 10 років тому, у нас як і раніше горять очі, ми кожен день із задоволенням йдемо на роботу для того, щоб реалізовувати Ваші проекти і завдання. Ми як і раніше з головою залучаємося в потреби Вашого бізнесу і щиро переживаємо, коли щось йде не так.

Ви запитаєте у нас, чи не спотикаємося ми більше, і ми відповімо, що, звичайно ж спотикаємося. І ми так вдячні, що в такі моменти завжди знаходяться наші найкращі Клієнти і Партнери, разом з якими ми справляємося з труднощами. 10 років – це так багато і одночасно мало. Ми вдало реалізували безліч проектів, але попереду чекає ще більше нових перемог і досягнень. Спасибі за те, що весь цей час Ви залишаєтеся з нами. Ми дуже раді, що, як і раніше, як і 10 років тому, залишаємося Енергією Вашого Успіху.