Укр

Партнери

Ми уклали партнерські угоди з компаніями, з якими ведемо спільні проекти, а наші рекрутери регулярно беруть участь у різних галузевих заходах. Таким чином, клієнти NRG можуть отримувати повний спектр послуг у побудові структури компанії, наповненні штату співробітників і їх навчанні. При цьому, ми враховуємо принципи роботи наших партнерів, дотримуючись етичних норм, залишаючись при цьому гнучкими і завжди готовими допомогти і підтримати вас.

Список наших партнерів

 • Jooble

  Jooble

  Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так от, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні", "лідируючий портал з працевлаштування" або інший штамп. Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших.

 • EBA

  EBA

  Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Об'єднуючи більш ніж дев'ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, що працюють на українському ринку. Європейська Бізнес Асоціація та її команда - це досвідчений і якісний GR-радник для вашої компанії, це допомога в налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв'язків з кращими міжнародними та українськими компаніями. Серед наших членів - компанії-лідери, які поділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу.

 • Work.ua

  Work.ua

  Work.ua - найбільший український сайт з працевлаштування. Щомісяця понад 3 млн. людей відвідують Work.ua щоб знайти роботу. Провідні компанії України розміщують свої вакансії і знаходять співробітників за допомогою Work.ua.

 • ВУГІП

  ВУГІП

  Всеукраїнська громадська організація "Гільдія проектувальників у будівництві" (ВУГІП). Основною метою діяльності ВУГІП є захист прав і свобод своїх членів - головних інженерів проекту та інших проектувальників у будівництві, задоволення соціальних, економічних, професійних, виборчих та інших законних інтересів зазначених фахівців, підвищення престижу професії та рівня кваліфікації проектувальників у будівництві, сприяння обміну досвідом між ними, розвитку та вдосконаленню нормативно-правових актів, нормативних документів та інших актів у сфері будівництва об 'єктів архітектури.

 • Polygraph-svch

  Polygraph-svch

  Об'єднання поліграфологів Polygraph-svch - оцінка достовірності інформації. Перевірки на поліграфі кандидатів на працевлаштування, періодичні перевірки співробітників, перевірки при проведенні розслідувань за фактами крадіжок товарно-матеріальних цінностей і розголошення конфіденційної інформації.

 • Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ICFM)

  Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ICFM)

  Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ICFM) проводить підготовку фахівців до кваліфікаційних іспитів і подальшу сертифікацію фінансових директорів, фінансових менеджерів і головних бухгалтерів компаній. ІСФМ - Україна отримав визнання в економічному співтоваристві України і в Східній Європі. Тільки за останні 3 роки свою професійну кваліфікацію за програмами ІСФМ в Україні підвищили близько 3900 фахівців, які представляють компанії великого і середнього бізнесу, бюджетних і державних організацій.