Укр

Неприбуткові організації

New Recruiting Group - Неприбуткові організації

Неприбуткові громадські організації – некомерційні організації, які займаються захистом прав та інтересів громадян, підтримкою розвитку демократії, й іншими соціальними ініціативами в усіх аспектах суспільного життя. До цього напряму належать благодійні організації та фонди, неприбуткові громадські міжнародні та локальні організації.

В Україні діє величезна кількість громадських організацій різних видів: профспілки та асоціації, ветеранські, жіночі, молодіжні та дитячі організації, фонди, творчі, культурні, спортивні та наукові спілки та інші об’єднання громадян на добровільних засадах. Ці організації, як правило, функціонують і підтримуються за рахунок меценатів, донорів, міжнародних грантів і організацій. З огляду на вектор нашої країни в бік європейських цінностей і, в тому числі, традицій громадського активізму та благодійності, Україна має великий потенціал для розвитку неприбуткових громадських організацій, але необхідні певні заходи для того, щоб українські організації мали такий же великий вплив на державу і громадськість, як і за кордоном.

Підбір кадрів для неприбуткових громадських організацій полягає в пошуку фахівців з сильними управлінськими якостями, універсальних, самостійних, ідейних і принципових. Тут, як, мабуть, ніде особливу роль відіграють людські якості претендентів. Саме таких фахівців ми, Рекрутингова компанія NRG, готові знайти для вас і вашої організації.

Примітка: з компаніями, які воліють не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи вирішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний результат.