Укр

Робота у нас

Саме з рекрутера починається шлях співробітника в організації і від того, як відбудеться якісний підбір команди залежить подальша робота компанії. Розуміючи ситуацію на ринку праці, володіючи зовнішньою експертизою, ми підбираємо дійсно кращих фахівців і менеджерів для наших клієнтів.

Хто такий рекрутер і що для нас означає ця професія?

Рекрутер – той самий фахівець, який підбирає персонал, з урахуванням вимог замовника, потреб компаній і розвитку ринку праці. Менеджер не тільки проводить співбесіди, а й складає заявки на підбір персоналу, вивчає надіслані резюме, шукає рідкісних фахівців.

Які рекрутери працюють у нас?

Ідеальні: комунікабельні, впливові, стресостійкі, професійно розвинені, що володіють високими аналітичними здібностями, експерти у своїй галузі.

Які навички повинен мати рекрутер?

Розповідають наші співробітники: “Сучасний рекрутер повинен бути кросфункціональним фахівцем. Тут потрібні одночасно і аналітичні, і комунікаційні навички, високий рівень самомотивації, наполегливості і здатність постійно працювати з повною самовіддачею. Обов’язково розуміння специфіки сфери, в якій працює компанія клієнта. Хорошим рекрутером допоможуть стати навички активного слухання, високий рівень енергії, самодисципліни, позитивне мислення, повне занурення в проекти, креативний підхід і вміння бути “out of the box”, щоб нестандартно підходити до вирішення завдань і бачити картину цілком. Рекрутер – це професія про людей, точніше про те, як любити людей, як будувати і творити, як вирішувати складні кейси з легкістю й ентузіазмом. Рекрутер – це не випадковий пошук першого-ліпшого кандидата, це завжди стратегія пошуку того чи іншого фахівця з урахуванням усіх вимог і пріоритетів, які нам дає клієнт”.

Ми відкриті до прийому фахівців у нашу команду NRG.

Кого ми чекаємо?

Людей, які готові до багатозадачності, постійного спілкування з кандидатами та пошуку кращих на ринку праці. Робота у нас приносить задоволення: професійне, моральне і фінансове. Ми з радістю приймемо в нашу команду амбітних, високо мотивованих, готових працювати на результатякі захоплюються новим, з творчим мисленням, талановитих особистостей.

    Заповнити форму

    * Обов'язкові поля

    resume.pdf