Укр

Філософія та бачення

Наша філософія заснована на повному задоволенні запитів клієнтів, що стосуються пошуку і підбору персоналу. Це забезпечить бажання співпрацювати надалі, допоможе нам завоювати довіру нових клієнтів, сформує наш імідж в Україні, її регіонах, а також інших країнах. Для підвищення іміджу та якості роботи ми постійно вдосконалюємо наш професіоналізм. Висока оперативність у роботі, конфіденційність, надійність, виконання взятих на себе зобов’язань, індивідуальний підхід до запитів кожного клієнта є першочерговою і найбільш важливою філософією Рекрутингової компанії NRG.

Клієнти

Рекрутингова компанія докладає максимум зусиль і професіоналізму до того, щоб ми були першим вибором у наших клієнтів. Для цього їхні інтереси ставляться понад усе, наші клієнти бачать у нас партнера, готового бути на цілодобовому зв’язку, готового проконсультувати і якісно виконати необхідну послугу. Ми прагнемо до довгострокової співпраці. Наш клієнт відчуває свою ексклюзивність, бачить прозорість у відносинах, приходить до нас знову, тому що отримав якісні послуги.

Співробітники

Наші співробітники – це наша гордість і обличчя компанії. Ми створили нашу компанію, як об’єднання професіоналів, які відчувають командний дух, готових впоратися з постійно зростаючими обсягами робіт, які прагнуть до постійного підвищення свого професійного рівня. Робота для нас – це результати і задоволення від улюбленої справи, позитивні емоції від досягнення цілей, задоволення запитів наших клієнтів.

Кандидати

До наших кандидатів ми ставимося з такою ж повагою, як і до наших клієнтів. Ми прагнемо до того, щоб вони формували позитивний імідж нашої компанії на ринку праці України, країн ближнього і далекого зарубіжжя. Жоден із претендентів не повинен сказати, що він отримав неякісну послугу в нашій компанії, оскільки завтра він може стати нашим клієнтом. Отримавши кваліфіковану допомогу і консультацію від співробітників NRG, кандидати рекомендуватимуть нас, як компанію, якій можна довірити своє кар’єрне і професійне зростання.

Бізнес-партнери

Рекрутингова компанія NRG готова розвивати партнерські відносини з постійними клієнтами, дотримуючись принципів роботи і норм, визначених правилами компанії. Ми готові допомагати нашим партнерам у побудові структури компанії, наповненні штату співробітників, а також їх навчанні, при цьому ми позиціонуємо себе, як досить гнучка компанія, готова враховувати принципи роботи партнерів, дотримуючись етичних норм, а також роботи на основі взаємовиручки і підтримки.

Конкуренти

Ми поважаємо наших конкурентів, дотримуємося етичних норм у веденні бізнесу. Наші конкуренти мотивують нас, щоб ми були активнішими, кращими, прагнули перевершувати їх за сервісом і якістю послуг, які надаються, постійно підвищували свій професійний рівень.

Цінності

Наші цінності – це наші клієнти, наші співробітники і наші знання.

Чесність, відкритість, прозорість у відносинах, як у колективі, так і з нашими клієнтами, високий ступінь відповідальності на різних рівнях роботи. Внутрішня рівноправність, мобільність, висока активність і вміння досягти результату. Оперативність як у роботі з клієнтами, так і у вирішенні внутрішніх операційних процесів NRG. Ми завжди в курсі трендів і готові розвивати затребувані на ринку праці України і країн ближнього і далекого зарубіжжя послуги.

Клієнтоорієнтованість

Наші співробітники завжди ставлять інтереси клієнта на перше місце, щоб виконати взяті на себе зобов’язання, проявляючи ініціативність і вміло використовуючи свої знання.