Укр
New Recruiting Group - Мода

Цей напрямок охоплює компанії, які займаються розробкою нових колекцій одягу і аксесуарів, а також їх просуванням. Це будинки моди, дизайнерські майстерні і ательє, модельні агентства. Індустрія моди в Україні зростає швидкими темпами, обганяючи інші галузі економіки. За спостереженнями фахівців NRG, українці рік за роком все більше залучаються до fashion-індустрії, звертають увагу на вітчизняних дизайнерів, стежать за модними трендами і новинками. Українські дизайнери і їх продукти стають популярними не тільки на батьківщині, але і за кордоном, що говорить про стрімкий розвиток даної сфери.

Пошук фахівців в fashion-бізнесі можна розділити на два сегменти: торговий і допоміжний. Торговий сегмент в Україні формують рітейлери, які продають продукти модної індустрії в бутиках, магазинах, шоурумах, стокових і інтернет-магазинах і на інших майданчиках. Допоміжний сегмент формують ті канали, які здатні вплинути на вибір споживача: журнали і телебачення, рекламні та PR-агентства, fashion-агентства, відомі fashion-блогери, зірки. Саме допоміжний сегмент закладає в голови споживачів знання про те, які фасони, кольори і крої актуальні, яких форм варто уникнути, а які речі повинні бути в базовому гардеробі.

Індустрія моди в Україні дала потужний поштовх виробництву сировини (тваринного і рослинного походження), матеріалів, барвників, поліграфії і т.д. Великою перспективою для розвитку fashion-індустрії в Україні є те, що світові лідери в сфері моди зацікавилися українським ринком, готові інвестувати і розвивати його. У той же час, явну перевагу споживачі віддають закордонним брендам, в порівнянні з якими вітчизняні виробники розвиваються трохи повільніше. Однією з причин такого стану справ можна назвати те, що продукт індустрії моди специфічний: він є відображенням творчої та матеріальної складових і залежить від впливу багатьох чинників. В умовах зростаючої конкуренції пошук фахівців в сфері моди ми зосередили на двох основних критеріях: унікальний креативний підхід і розуміння бізнес-процесів.

Ми готові запропонувати свою експертизу по підбору персоналу в fashion-індустрії на такі спеціальності:

  • стиліст-модельєр,
  • адміністратор офісу,
  • менеджер по роботі з клієнтами, і багато інших.

Рекрутери NRG мають успішний досвід підбору кадрів в індустрії моди для Ательє дизайнера Марії Бех, и для декількох компаній, які виявили бажання залишитися інкогніто. Ми будемо раді допомогти вам підібрати сильну команду, яка виведе ваш бізнес в лідери ринку.

Примітка: з компаніями, які воліють не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи вирішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний результат.