Укр

Професійний Headhunting та Executive search

Вперше в історії практику переманювання фахівців почали в 40-50-х роках минулого століттяспівробітники Ernst & Young та інші компанії великої четвірки. Боротьба за чужі кадри серед найбільших галузевих компаній триває і сьогодні. Успішний headhunting відзначається гучними новинами про кадрові зміни та перестановки серед керівників компаній-гігантів. Executive search – це пошук кращих кадрів серед успішних менеджерів в галузі. Роботу executive search рекрутера можна помітити, коли провідний спеціаліст, який був відомий як співробітник однієї компанії, вже презентує інноваційний проект від імені нового роботодавця.

В Україні headhunting і executive search часто об’єднують, маючи на увазі переманювання керівників вищої ланки, але в Рекрутингової компанії NRG ми чітко поділяємо ці поняття. Headhunting – це замовлення конкретної людини з конкретної компанії. Executive search – це замовлення менеджера з компаній певної сфери. Headhunting – це ексклюзивна послуга, за якою як правило звертаються до досвідчених рекрутерів. На сьогоднішній день інформаційні технології надають широкі можливості для комунікацій, але для хедхантера як і раніше важливим залишається особисте спілкування. Тут важливим є вміння встати на один рівень з особою, що цікавить, з’ясувати умови, які дійсно можуть зацікавити людину – це кропітка праця, яка вимагає суворої самоорганізації і рішучості.

Останнім часом стали розрізняти internet executive search і класичний прямий пошук кадрів (executive search). Internet executive search – це пошук у  соціальних мережах,  як у професійних, так і тих, які не мають відношення до професійної діяльності.  При всій відкритості та поширеності такий прийом має серйозний недолік, адже далеко не всі потрібні люди користуються соціальними мережами, а тим більше, далеко не всі своєчасно оновлюють інформацію.

Методи, які використовують у своїй роботі співробітники Рекрутингової компанії NRG різноманітні, але класичний прямий пошук (executive search) залишається найефективнішим і швидким способом для залучення успішних професійних менеджерів, навіть в тому випадку, коли вони не підозрюють про те, що можуть бути зацікавлені в зміні поточного роботодавця. В арсеналі рекрутерів нашої компанії є динамічна база даних, яка щодня поповнюється новими кандидатами з усіх куточків світу. З кожною компанією-клієнтом ми обговорюємо інструменти підбору фахівців і дотримуємося суворих етичних стандартів.

Рекрутери NRG, які виконуютьexecutive search, глибоко занурені в різні сфери діяльності, володіють професійною термінологією і сленгом, буквально спулкуючись з фахівцями на одній мові.  Потенційні кандидати часто приймають рекрутерів за «своїх»! Для наших executive search рекрутерів немає обмежень по спеціалізації і рівня посади (винятком можуть бути посади  низької кваліфікації, наприклад, касири, пакувальники, або рядові працівники складу). Згідно зі стандартами компанії NRG, рекрутери отримують спеціалізацію в певній сфері, через 3-4 роки успішної і динамічної роботи вони мають напрацьоване коло спілкування з професіоналами галузі.

Рекрутингова компанія NRG спеціалізується саме на проектах executive search. Також у нас є успішно реалізовані проекти headhunting. Вирішуючи завдання клієнта, ми цінуємо його час і пропонуємо кращі рішення в найкоротші терміни.

«Усі резюме кандидатів на вакантну посаду клієнт отримує в єдиному стандарті з коментарем консультанта NRG. Ми в обов’язковому порядку проводимо особисті або онлайн розгорнуті інтерв’ю, щоб переконатися в тому, що кандидат дійсно підходить для роботи у вашій команді. Ми запитуємо рекомендації з попередніх місць роботи від безпосередніх керівників, партнерів і колег. На співбесіду до клієнта потрапляють тільки найкращі претенденти, які максимально відповідають вимогам роботодавця. «Такий метод дозволяє клієнтам істотно заощадити власний час і отримати при цьому результат на порядок вище традиційного – через розміщення вакансій»,- коментує директор Рекрутингової компанії NRG Інна Воротникова.

Примітка: з компаніями, які воліють не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи вирішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний  результат.