Укр

Сервіс та ремонт

New Recruiting Group - Сервіс та ремонт

Періодично кожен з нас звертається до сервісних центрів та майстерень, які займаються обслуговуванням і ремонтом обладнання, побутової техніки, гаджетів, одягу і взуття.

Рекрутингова компанія New Recruiting Group займається підбором персоналу в сфері Service & Repair для організацій, які займаються сервісним обслуговуванням і ремонтом товарів масового споживання і товарів для бізнесу. Ми розуміємо, що зі збільшенням кількості техніки в руках споживачів, в компаніях, які забезпечують ремонт і сервісне обслуговування, утворюється брак сильних управлінських кадрів, які зможуть правильно вибудувати роботу, стратегічно вірно планувати напрямок розвитку і по-справжньому любити свою справу.

Команда NRG знає, які топ-менеджери зможуть забезпечити ефективну роботу підприємств в цій сфері і успішно здійснює проекти з пошуку кращих фахівців з ремонту та сервісного обслуговування.

Примітка: з компаніями, які воліють не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи вирішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний  результат.