Укр

Працевлаштування за кордон

В Україні посередництво у працевлаштуванні за кордоном регулюється законом і неможливо без ліцензії.

Рекрутингова компанія NRG отримала ліцензію на право працевлаштування українських громадян за кордон у березні 2015 року (серія АЕ № 637120 від 16.03.2015 р) та укладає зовнішньоекономічні контракти з підбору персоналу з нерезидентами України в країни СНД, Європи, Африки та Середнього Сходу. Ми допомагаємо в працевлаштуванні українців за кордоном в таких сферах, як виробництво і дистрибуція продуктів харчування, Агротрейдинг, нафтовидобуток. Як зазначає Інна Воротникова,  директор NEW RECRUITING GROUP, серед українських менеджерів вищої ланки найбільш затребувані вузькокваліфікованих менеджери: керівники аграрного напрямку і агробізнесу, фармацевтичних компаній, девелопери, керівники роздрібних мереж, головні технологи і R&D директори торгово-виробничих продуктових і не продуктових компаній, маркетинг-директори, керівники відділів продажів, директори з логістики. Особливу цінність становлять IT-менеджери і програмісти.

Наша команда успішно реалізує проекти з пошуку фахівців і менеджерів для зарубіжних роботодавців, в тому числі, і вузької спрямованості і кваліфікації.

Примітка: з компаніями, які вважають за краще не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи рішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний очікуваний результат.