Укр
New Recruiting Group - Держава

Мова йде про підбір співробітників для роботи в органах виконавчої влади, в органах місцевого самоврядування. З 1991 року, коли Україна здобула незалежність, цей сектор переживав різні етапи, процеси та події, які мали безпосередній вплив на управління країною і всі сфери нашого життя.

Від того, хто працює на державній службі, залежить життя кожного українця. Люди, що працюють в державному апараті, відповідають за послідовний і ефективний розвиток країни, і ми в NEW RECRUITING GROUP розуміємо, що для цього необхідні не просто кваліфіковані, але і універсальні, унікальні кадри. Займаючись підбором персоналу в сфері державного управління, ми орієнтуємося на високі менеджерські навички шукачів та їх результативність. Пошук фахівців в сфері державного управління з найвищими навичками – наша безпосередня спеціалізація. Команді NRG завжди був цікавий державний сектор, оскільки для нас це можливість допомогти державі в залученні гідних менеджерів-управлінців, і рекрутери нашої компанії докладають максимум зусиль для забезпечення державних органів необхідним персоналом, тим самим підтримуючи розвиток держави.

Примітка: з компаніями, які воліють не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи вирішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний результат.