Укр

Клієнту

Компанія NRG допомогла нам знайти ключових співробітників для виробництва, яке ми успішно запустили в 2020р. Ми дякуємо нашим Партнерам за чуйність, проникливість, небайдужість і позитив в нашій спільній роботі!

Катерина Корнакова Директор Хухтамакі Фудсервіс Україна

Катерина Корнакова

Рекрутингова компанія NRG має багаторічний досвід роботи, як з великими міжнародними компаніями, так і з регіональними та локальними бізнесами. Ми розуміємо специфіку роботи всіх бізнесів, відповідно, специфіку кандидатів.

Почавши співпрацю з Рекрутинговою компанією NRG з підбору персоналу, кожен клієнт може бути впевнений в тому, що він отримає:

  • швидкий і якісний пошук, підбір менеджерів середньої та вищої ланки;
  • розробку індивідуальної стратегії з пошуку та підбору персоналу;
  • професійну консультацію про стан ринку праці;
  • комфортні та відкриті комунікації;
  • партнерські відносини;
  • впевненість в ефективності співпраці на довгі роки.

 

Спеціалізації

NRG – надійний партнер в рекрутингу

Про це говорять наші клієнти. Ви можете ознайомитися на нашому сайті з рекомендаційними листами від них.

Ми вдячні вам за довіру, яку ви нам надаєте, передавши в роботу актуальні проекти, пов’язані з вирішенням кадрових питань. Ви можете бути впевнені, що всі співробітники NRG ставлять на перше місце дотримання етичних норм, що дозволить вам не сумніватися в тому, що на ринку праці ваша компанія буде представлена найкращим чином.

Якщо ви заповните заявку на пошук і підбір персоналу, з вами гарантовано зв’яжеться уповноважений співробітник NRG для обговорення питань, що вас цікавлять.

Ви можете зв’язатися з нами за телефонами, які вказані в контактах,  для отримання більш детальної інформації про послуги, що ми надаємо, про узгодження часу переговорів. Також на нашому сайті ви можете ознайомитися з запитаннями, що виникають найбільш часто і відповідями на них.

Кожен клієнт для нас унікальний і цінний, що дозволяє Вам відчувати свою унікальність при роботі з Рекрутинговою компанією NRG. Кожна вакансія для нас важлива. З однаковою відповідальністю співробітники NRG ставляться, як до реалізації вакансій рівня фахівців, так і менеджерів середньої та вищої ланки.

Нас не лякають складні завдання, ми ростемо і розвиваємося разом з нашими клієнтами.

Часті питання