Укр
New Recruiting Group - Юриспруденція

Сфера юриспруденції має в Україні особливу специфіку. На неї впливають постійні законодавчі зміни, громадські та ділові процеси. При цьому, між постачальниками юридичних послуг щодо врегулювання майнових, правових і цивільних спорів, юрисконсультами та нотаріусами йде серйозна конкуренція і за клієнта, і за кадри. Юристи затребувані не тільки в профільних агентствах, а й у виробничих компаніях, правоохоронних органах, банках. Вимоги до універсальності фахівців в юридичній сфері зростають, тому що всім потрібні ефективні співробітники.

За даними досліджень, В Україні найпопулярнішою професією в цій сфері є юрисконсульт. Послуга юридичної консультації включає в себе не тільки правовий аспект, а й застосування знань в галузі економіки та фінансів. Безліч компаній роблять акцент на персоналізованності послуг, що надаються і збільшенні доступності онлайн-обслуговування, що пов’язано зі змінами бізнес-процесів. Також, за спостереженнями рекрутерів компанії NRG, сьогодні одним з найбільш затребуваних запитів з пошуку фахівців в сфері юриспруденції є вакансія лігал-інженера.

Рекрутингова компанія NRG має досвід підбору фахівців і менеджерів з юриспруденції на такі посади:

  •  директор з юридичних питань,
  • директор з міжнародних юридичних питань,
  • керівник юридичного департаменту,
  • юрисконсульт та інші вакансії.

Найзначнішим нашим клієнтом в цьому напрямку ринку є Underdog.guru.

Примітка: з компаніями, які воліють не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи вирішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний результат.

Наші клієнти у сфері Юриспруденції

UNDERDOG The UnLawyers