Укр

Про компанію

Ми займаємося пошуком, оцінкою і підбором персоналу і спеціалізуємося на підборі фахівців і менеджерів середньої і вищої ланки. Ми активні й амбіційні, націлені на якісний і максимально швидкий результат.

Інна Воротникова Директор компанії

Інна Воротникова

Чим ми можемо бути вам корисними:

 • знайти у вашу компанію кращих, успішних і професійних фахівців;
 • розробити методики адаптації та мотивації персоналу;
 • суттєво скоротити час і витрати на закриття вакансій;
 • посилити вашу команду, розробивши релевантні, саме для вашого бізнесу, програми підвищення кваліфікації співробітників.

Кожен співробітник NRG – експерт у певних сегментах ринку. При якісному пошуку та підборі персоналу, даний факт є важливим, оскільки наявність у рекрутера актуальної інформації допоможе вам знайти фахівців, які вас цікавлять, менеджерів середньої та вищої ланки в максимально короткі терміни.

Ми – клієнтоорієнтована компанія. NRG працює за принципом вибудовування довгострокових відносин з нашими клієнтами, що дозволяє нам, як постачальнику рекрутингових послуг, підбирати для вас кандидатів, які відповідають не тільки переліку професійних якостей, але і мають життєву позицію, відповідну вашій корпоративній культурі. З нашою допомогою ви зможете швидко і якісно поповнити ваш штат найкращими, успішними і професійними менеджерами і фахівцями, що, в свою чергу, допоможе посилити позиції вашої компанії на ринку.

Ви можете довірити реалізацію великих проектів нам і отримати можливість з усіх питань контактувати з одним консультантом. В умовах багатозадачності та динамічної роботи – це дозволить заощадити час на постановку завдання та координацію проекту, що найважливіше: отримати бажаний результат.

Ми вважаємо, що найцінніший ресурс наших клієнтів – це їх час, тому вся наша робота побудована таким чином, щоб ви могли присвятити цей ресурс своїй справі, довіривши нам всю рутину процесу пошуку і підбору персоналу:

 • вам не потрібно займатися розміщенням вакансій на різних майданчиках;
 • після зустрічі з вами ми можемо при необхідності доповнити текст вашої вакансії так, щоб вона повністю відповідала поставленій задачі;
 • ви не перевіряєте безліч резюме шукачів, які відгукнулися, відбираючи найбільш відповідні кандидатури;
 • вам не потрібно розбиратися в формулюваннях у резюме – замість цього ви отримуєте резюме, оформлені нашими рекрутерами за єдиним стандартом і з повним обсягом необхідної інформації;
 • ми самі збираємо рекомендації з попередніх місць роботи кандидатів;
 • ми проводимо первинну співбесіду з відібраними кандидатами, щоб за підсумками зустрічі виділити тих, хто підійде саме вам;
 • ви заощаджуєте свій час, спілкуючись з одним консультантом, який закриває ваш проект під ключ.

Замовити професійний і якісний підбір фахівців, менеджерів середньої та вищої ланки в Україні і за кордоном дуже просто. Ви можете звернутися в Рекрутингову компанію NRG і залишити заявку на сайті. З вами протягом доби зв’яжеться консультант NRG і зможе професійно відповісти на всі ваші запитання.

За допомогою NRG ви зможете зібрати команду найкращих, успішних, професійних менеджерів і фахівців.

Ви можете довірити реалізацію важливих проектів нам і отримати можливість контактувати з одним консультантом з усіх питань, що значно заощадить час на постановку задачі і координацію проекту. Робота з нами дозволить істотно скоротити час і витрати на закриття вакансій.

Ми будемо раді зустрітися з вами, щоб обговорити перспективи співпраці і докладніше розповісти про нас і про наші можливості.

 

 • З нашою допомогою

  ви зможете поповнити штат вашої компанії найкращими, успішними і професійними менеджерами і фахівцями.

  01
 • Робота з нами дозволить

  істотно скоротити час і витрати на закриття проектів, дозволить посилити ваші команди кращими, найбільш професійними менеджерами і фахівцями.

  02
 • Ви можете довірити

  реалізацію великих проектів нам і отримати можливість з усіх питань контактувати з одним консультантом, що значно заощадить час на постановку задачі і координацію проекту.

  03
 • Ми будемо раді зустрітися з вами

  щоб обговорити перспективи співпраці і докладніше розповісти про нас і наших можливостях.

  04
 • Наша філософія

  для підвищення іміджу і якості роботи ми постійно вдосконалюємо наш професіоналізм. Висока оперативність в роботі, конфіденційність, надійність, виконання взятих на себе зобов'язань, індивідуальний підхід до запитів кожного клієнта є першочерговим і найбільш важливою філософією Рекрутингової компанії NRG.

  05

Історія компанії

2007

Заснування компанії

2008

Перші контракти з компаніями Pharmaceuticals, Healthcare & Veterinary

2008

Зареєстрована торгова марка NRG в сфері послуг

2010

Редизайн сайту NRG і публікація нової версії (white background)

2011

Отримання ліцензії на працевлаштування українських громадян за кордон / Впровадження E-staff

2011

Перші контракти з компаніями Agriculture

2013

Отримана перша нагорода «Українська народна премія», NRG review

2014

Перший досвід в сферах Movie Maker / HoReCa - Ресторани Сави Лібкіна

2016

Формування команди для бренду GoPro

2017

Досвід в сфері reneweneble energy - Solar Plant

2017

Член Європейської бізнес асоціації

2019

Сформований штат виробничого персоналу для запуску виробництва іноземної компанії

2020

Рік перевірки на міцність і професіоналізм

2007
2008
2008
2010
2011
2011
2013
2014
2016
2017
2017
2019
2020

Принципи роботи

Наші клієнти

UNDERDOG The UnLawyers

Концерн Хлібпром

Хухтамакі

Groupe Atlantic

Белтімпорт

ЕКОЛЬ ЛОГІСТІКС

Тетра Пак Україна

ТОТАЛ Україна

Рекомендації та нагороди

Наша команда

Детальніше

Робота в нас

Саме з рекрутера починається шлях співробітника в організації і від того, як відбудеться якісний підбір команди залежить подальша робота компанії. Розуміючи ситуацію на ринку праці, володіючи зовнішньою експертизою, ми підбираємо дійсно кращих фахівців і менеджерів для наших клієнтів.

Хто такий рекрутер і що для нас означає ця професія?
Рекрутер - той самий фахівець, який підбирає персонал, з урахуванням вимог замовника, потреб компаній і розвитку ринку праці. Менеджер не тільки проводить співбесіди, а й складає заявки на підбір персоналу, вивчає надіслані резюме, шукає рідкісних фахівців.