Укр
New Recruiting Group - Освіта

NEW RECRUITING GROUP успішно займається підбором фахівців в сфері освіти і науки. Цей напрямок включає в себе державні та приватні навчальні заклади, а такожнаукові організації.

Освіта і наука в Україні розвивається завдяки новим технологіям, глобалізації та діджіталізаціі. Фахівці Рекрутингової компанії NRG відзначають, зміни у ставленні українців до освітніх процесів: трансформуються форми проведення уроків, лекцій, семінарів, розвиваються онлайн-формати навчання. Це пов’язано з бажанням батьків перевести дітей на домашнє навчання, самостійно контролювати навчальний процес. Особливо гостро це питання стало в нинішню коронакризу Дистанційне навчання в форматі онлайн-шкіл дає можливість освіти дітям з обмеженими можливостями, а також фахівцям, які хочуть підвищити свої навички, оволодіти новими знаннями або навіть отримати нову професію.

Сьогодні кожен українець може отримати диплом престижного закордонного університету не виходячи з дому. У сфері науки також відбувається інтернаціоналізація в дослідженнях, публікаціях, експериментах. Українські та зарубіжні вчені та співробітники науки активно співпрацюють і досягають високих результатів.

Не дивлячись на те, що в Україні сфера освіти і науки не підтримується державою на належному рівні, школи, університети, наукові, дослідницькі центри та інші заклади активно працюють над рівнем освіти і інтелектуальним спадком України. Ця сфера має особливу потребу у висококласних фахівцях, які зможуть поліпшити систему освіти в нашій країні.

Рекрутингова компанія NRG має досвід пошуку кадрів у сфері освіти і науки на такі позиції:

  • завідувач кафедри адміністративного менеджменту,
  • PR-менеджер,
  • керівник відділу маркетингу,
  • фінансовий директор,
  • менеджер з супроводу клієнтів,
  • викладачі біології, інформатики, математики,
  •  класний керівник молодших класів,
  • психолог,
  • секретар і т.д.

Серед наших клієнтів такі навчальні заклади як: МАУП, DEC і багато інших.

Примітка: з компаніями, які воліють не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи вирішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний результат.

Наші клієнти в галузі Освіти

Dec Education