Укр

Автомобільна промисловість

New Recruiting Group - Автомобільна промисловість

До сфери Automotive ми відносимо компанії, що займаються виробництвом, продажем, лізингом, сервісним обслуговуванням автомобілів, деталей і витратних матеріалів до них.

В Україні сфера автомобільного ринку успішно розвивається. Кількість компаній, які займаються виробництвом, продажем, лізингом, сервісним обслуговуванням автомобілів, деталей і витратних матеріалів до них, стає дедалі більшою, вдвічі збільшилосьвиробництво легкових автомобілів, збільшився попит на електромобілі й мотоцикли. Тут активну роль грають онлайн-майданчики для продажу автомобілів, якими активно користуються українські покупці. Ринок продажів автомобілів в Україні залежить від законодавства, яке змінюється залежно відвід багатьох зовнішніх факторів, що часом ускладнює налагоджені процеси виробництва і збуту автомобілів. Сфера дуже динамічна і вимагає кваліфікованих кадрів.

За оцінками рекрутерів NRG, найбільшим попитом на українському автомобільному ринку сьогодні користуються: інженери-конструктори, інженери-технологи, інженери-випробувачі, техніки з електронного устаткування, механіки з автотранспорту, автослюсарі, менеджери з продажу автозапчастин, механіки з сервісного обслуговування, автоменеджери, менеджери по роботі з клієнтами, а також менеджери по роботі з рекламою. До речі, в рекламі часто використовуються відеоролики, що створює попит на фахівців з їх створення, а також digital-маркетологів. Автомобільні холдинги в суперництві за першість будуть продовжувати впроваджувати онлайн-сервіси та IT-технології. Прогнозується поява таких фахівців в сфері автобізнесу, як перформанс-менеджер і ризик-менеджер.

Рекрутингова компанія NRG має досвід підбору персоналу для автомобільного ринку і швидкого закриття таких вакансій:
• менеджер з продажу транспортних засобів
• менеджер напряму післяпродажного обслуговування
• керівник післяпродажного обслуговування,
• керівник напряму з обслуговування клієнтів,
• фінансовий менеджер,
• головний бухгалтер і багато інших.

Ми вже встигли допомогти в пошуку кадрів для автомобільних компаній MAN Truck & Bus Ukraine LLC, Peugeot Citroen Ukraine.

Примітка: з компаніями, які вважають за краще не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи рішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний очікуваний результат.