Укр
New Recruiting Group - Спорт та краса

Спорт і краса в сучасному світі – дві невід’ємні складові нашого життя, які стали справжнім трендом і проникли в масову культуру. Зараз модно бути здоровим, доглядати за своїм тілом, підкреслювати натуральну красу і найголовніше – любити себе. І в цих питаннях сучасним українцям допомагають компанії і фахівці, які надають свої послуги в сфері спорту та краси: перукарні, манікюрні кабінети і нейл-бари, солярії, SPA-центри, wellness-центри, фітнес-центри для будь-яких видів тренувань, салони краси і косметологічні кабінети, що пропонують багато видів б’юті-процедур, тату-салони, сауни і так далі.

Українська індустрія Sport & Beauty пропонує широкий вибір послуг і компаній. Цей напрямок сьогодні є дуже перспективними, з огляду на те, що залишається досить стабільним і стійким за часів кризи. Щоб залишатися на плаву, бізнесам, як правило, потрібна лише напрацьована клієнтська база. У той же час це дуже конкурентний ринок, тому компаніям необхідно бути інноваційними та гнучкими, щоб залишатися на лідируючих позиціях. Власники бізнесу в даному сегменті ринку повинні бути максимально активними і залученими: стежити за якістю сервісу, слідувати трендам і новинкам, бути емпатами і чітко розуміти настрій клієнтів, передбачаючи їх бажання, правильно рекламувати свої послуги.

Підбір персоналу в сфері спорту та краси повинен спиратися на те, як зміниться якість продаваних послуг, щоб кожен клієнт залишився задоволеним і повертався знову і знову. Рекрутингова компанія NRG має досвід пошуку фахівців в напрямку «Спорт і краса» на такі посади:

  • керуючий салоном краси,
  • керівник офісу,
  • керівник відділу продажів,
  • керівник відділу маркетингу,
  • адміністратор офісу,
  • консультант-дієтолог тощо.

Примітка: з компаніями, які воліють не афішувати публічно роботу з рекрутинговими компаніями, дотримуються жорстких норм внутрішніх і зовнішніх комунікацій і взаємин, NRG співпрацює на умовах конфіденційності. Довіряючи вирішення важливих кадрових питань нам, Ви отримаєте якісний оперативний результат.