Укр

Етичне кредо

Рекрутингова компанія NRG займається пошуком, оцінкою та підбором персоналу.

Наш досвід підказує нам, що основний капітал – це довіра наших клієнтів. З цієї причини, ми з самого початку нашої діяльності приділяємо особливе значення етичним моментам ведення нашого бізнесу.

Дотримання етичних норм у кадровому бізнесі дозволяє нам завоювати довіру наших клієнтів і найкращим чином виконати важливі проекти, пов’язані з пошуком і підбором персоналу.

У своїй роботі ми керуємося наступними правилами:

  • Консультанти Рекрутингової компанії NRG зобов’язані братися за замовлення тільки після ретельного аналізу завдань, які належить вирішити.
  • Консультанти Рекрутингової компанії NRG зобов’язані прийматися за замовлення тільки в тому випадку, якщо вони впевнені, що здатні виконати його.
  • Консультанти Рекрутингової компанії NRG зобов’язані використовувати тільки аналітичні методи, що відображають професіоналізм, ефективність і об’єктивність якостей кандидатів.
  • Консультанти Рекрутингової компанії NRG зобов’язані передавати своїм клієнтам тільки ретельно перевірену і правдиву інформацію.
  • Консультанти Рекрутингової компанії NRG не мають права передавати третім особам будь-яку інформацію професійного та особистого характеру, отриману в процесі виконання замовлення.
  • Консультанти Рекрутингової компанії NRG не мають права пропонувати одного кандидата у дві компанії, що виключає виникнення конфлікту інтересів клієнтів.
  • Консультанти Рекрутингової компанії NRG не мають права активно пропонувати претендентам з організацій клієнтів роботу, якщо з компанією клієнта укладено договір на співпрацю. Протягом 1-го року після виконання замовлення та підписання акта виконаних робіт-послуг, консультанти Рекрутингової компанії NRG не мають права пропонувати роботу претендентам, які працюють у компанії нашого клієнта. При цьому ми розглядаємо організацію клієнта як цільну структуру з усіма відгалуженнями і філіями.
  • Консультанти Рекрутингової компанії NRG не мають права розглядати співробітників компаній, які були працевлаштовані агентством, не залежно від часу фактичного працевлаштування. При зверненні працевлаштованих раніше кандидатів, консультант компанії зобов’язаний передзвонити, написати лист електронною поштою безпосередньому керівнику кандидата/директору з персоналу компанії/генеральному менеджеру компанії, для того, щоб отримати підтвердження того, що співробітник сповістив компанію про свій намір звільнятися, і відкрито розглядає пропозиції.
  • Консультанти Рекрутингової компанії NRG не мають права отримувати винагороду в будь-якій формі від кандидатів, розглянутих на позицію, за якою ведеться робота.

Висновок

Ми намагаємося стати довіреною особою клієнта, звертаючись до таких принципів і методів роботи, які призводять до оптимального вирішення кадрових завдань. При цьому ми працюємо за принципом дотримання інтересів і клієнтів, і кандидатів.