Укр

Наша репутація

“Чому в моїй роботі репутація вкрай важлива? Тому що, підписуючи угоду з клієнтом, я стаю частиною бренду роботодавця. Від того, наскільки я проникнуся цінностями компанії, залежить чи знайду я оптимального кандидата, щоб збіглося все: і очікування потенційного співробітника, і набір вимог клієнта. Кожен раз, коли у мене з’являється новий клієнт, я проходжу цей шлях знову. Це подобається мені і всій моїй команді. Любити людей – це найголовніше в професії рекрутера. У цьому і є наша репутація, яку ми будуємо через ексклюзивне ставлення до кожного”, – директор Рекрутингової компанії NRG Інна Воротникова.

Більше 13-ти років вся наша діяльність спрямована на зміцнення і підтримку репутації надійної компанії, якій можуть довіряти як наші клієнти, так і кандидати, працевлаштуванню яких ми посприяли. Ми завжди залишаємося вірними нашим принципам, цілям, філософії, баченню і цінностям. Саме тому NRG неухильно дотримується етики з партнерами і клієнтами, відповідально виконуючи всі свої зобов’язання, діючи при цьому порядно, відкрито і чесно. Ми завжди дотримуємося прозорості у відносинах, як в колективі, так і з нашими клієнтами, проявляючи високу ступінь відповідальності на всіх рівнях роботи.

У нас є розуміння, що вийти і зарекомендувати себе на ринку з позитивного боку – важко, але не менш складно підтримувати сформований імідж, що, тим не менш, нам вдається, про що свідчить той факт, що вже сьомий рік поспіль New Recruiting Group завойовує звання кращої рекрутингової компанії за підсумками голосування “Української народної премії”. Ми прагнемо до того, щоб у всіх країнах і містах, де ми будемо працювати, наша репутація була на вищому рівні, дозволяючи нам бути корисними, шанованими нашими партнерами, бути для бізнесів першим вибором.

 

Рекомендації та нагороди

Відгуки про компанію на Google

  • Євген Литвин

    Компания NRG оказала мне настоящую помощь в поиске работы, подобрала для меня много высокооплачиваемых открытых вакансий, помогла подготовится к собеседованию. Результатом сотрудничества остался очень доволен.

Переглянути інформацію про компанію на Google