Укр

New Recruiting Group (NRG) отримала нагороду в номінації “Найкраща рекрутингова компанія 2016 року”!

За результатами незалежного рейтингового дослідження в рамках проекту УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПРЕМІЯ – 2016 в номінації “Краща рекрутингова компанія” компанія New Recruiting Group стала переможцем! Українська народна премія – це всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення кращих товарів і послуг, серед представлених на українському ринку, на основі уподобань найбільш справедливого і суворого журі – українських споживачів.

Ми вдячні всім, хто віддав свій голос за нашу компанію. Ми вдячні нашим партнерам за підтримку і довіру, яку вони нам надають протягом дев ‘яти років. Завдяки Вашій довірі, ми завжди прагнемо ставати ще краще для того, щоб надавати тільки найякісніші послуги рекрутингу. Запорука нашого успіху – це команда професіоналів, глибоко залучених у свою роботу, які працюють на досягнення цілей і виконують надзавдання. Ми любимо свою роботу і своїх Клієнтів.

Для когось, рекрутинг – це частина роботи. Для нас – це частина нашого життя, яку ми проживаємо разом з Вами.
Команда NRG і надалі буде прагнути утримувати високі стандарти, надаючи тільки кращі послуги в пошуку і підборі персоналу. Спасибі за те, що Ви нас цінуєте, довіряєте нам, з нашою допомогою у Вашому бізнесі будуть працювати кращі професіонали на ринку праці.