Укр

Дайджест NRG Review_04 (87) 2022

Дорогі друзі!
Пішов п’ятий місяць війни. Моя команда продовжує працювати заради країни, заради підтримки кожного з нас. Ми працюємо наполегливо, оперативно та ефективно, переконані, що зараз особливо необхідні якісні послуги рекрутингу.
Ми всі згуртувалися і надаємо бізнесам наших замовників неоціненну підтримку для стабільності та підтримання їх життєдіяльності. New Recruiting Group (NRG) 10-й рік поспіль номінована на звання найкращої рекрутингової
компанії у рамках Всеукраїнського національного проекту “УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПРЕМІЯ”. Ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ви підтримаєте нас своїм голосом, перейшовши за посиланням https://ukr-choice.com/poll?category=223&page=6,  а ми в свою чергу продовжимо радувати вас незмінно хорошими результатами нашої роботи.

Дякую за довіру й пропоную поговорити в цьому дайджесті:

  • Дослідження від Gradus. Рівень зайнятості потроху відновлюється. 59% респондентів зазначають, що мають роботу. При чому число тих, хто має роботу і працює, збільшується. Наразі таких вже 36%, тоді як на початку війни було всього 24%. Більше ніж дві третини працевлаштованих отримують зарплату, але 63% з них вказують на зменшення доходу.
  • В межах дослідження Coursera проаналізувала, де знаходяться найбільш кваліфіковані працівники. Україна в цьому глобальному рейтингу займає почесне 21 місце. Ділимося найцікавішими результатами дослідження, зокрема, тими, що стосуються України.
  • Погляд. Хибний шлях. Чого точно не варто робити зараз власникам бізнесу. Спойлер – шукайте своє місце в новій реальності та намагайтеся не ухвалювати поспішних рішень.
  • Сфера маркетингу сьогодні активно розвивається та користується популярністю серед охочих побудувати успішну кар’єру. Яких фахівців шукають компанії та що потрібно знати, щоб знайти роботу в цій сфері?
  • Сьогодні мільйони українців змушені опановувати нові навички та спеціальності, перебуваючи в інших містах і країнах. Ділимося добіркою безкоштовних курсів та подкастів, які вам у цьому допоможуть.
  • Рекомендуємо. Стартап, який допоможе українським дітям вивчити англійську.

Хотіла би обійняти кожного й підтримати один одного.
Залишаємося на зв’язку!

Інна Воротникова