Укр

Дайджест NRG Review_03 (95) 2023

Дорогі друзі!
З вами я, Інна Воротникова, та мій дайджест новин. Нещодавно прочитала у Фейсбуці, що ті, хто продовжує працювати, особливо малий бізнес, у війну, герої свого часу. Так, дійсно, інколи наша робота похожа на битву, коли маємо отримати замовлення. Так, це важко, але ми продовжуємо працювати, тож залишаємося на зв’язку й сподіваємося бути вам корисними.

В цьому випуску пропоную поговорити:

  • Україна посіла 92 місце у  Рейтингу Щастя. «Незважаючи на масштаби страждань
    та шкоди в Україні, оцінки життя у вересні 2022 року залишалися вищими, ніж після анексії територій у 2014 році, що тепер підтримуєтьсясильнішим почуттям спільної мети, доброзичливістю та довірою до українського керівництва. Довіра до своїх національних урядів зросла у 2022 році в обох країнах, але в Україні набагато більше, ніж у росії».
  • Як тримати команду в ресурсі під час війни.
  • У часи криз і трансформацій першими в бізнесі страждають маркетинг і стратегії розвитку бренду. Бюджети скорочуються, старі методи й рішення не працюють, KPI стають недосяжними, а результат дій — часто непередбачуваним. Як у нових реаліях компаніям розвивати бренд роботодавця?
  • Чи замислювались ви, скільки часу витрачаєте на робочі зустрічі та який відсоток з них – ефективні? Американська корпорація TechSmith вирішила провести експеримент, скасувавши на місяць усі онлайн-зустрічі з колегами та спілкуючись у чатах.
  • Державна служба деградувала у професіоналізмі та якості. Там створено токсичні умови для талантів. Новий суспільний договір може змінити систему.
  • Досі сприймаєте TikTok як соцмережу зі смішними відео для підлітків? Тоді ви просто втрачаєте можливість навчатися та розвиватися у легкому та невимушеному форматі. Добірка корисних акаунтів у TikTok, де блогери діляться порадами з пошуку роботи, побудови кар’єри та саморозвитку.
  • Штучний інтелект вже у нашому житті – підбірка, яка стане у нагоді.

Тримаймося! Все буде добре.
Вірю у Перемогу.

З повагою –
Інна Воротникова