Укр

Дайджест NRG Review_02 (94) 2023

Дорогі друзі!
Ми пережили зиму. Так ту саму зиму, про яку всі говорили, як про найстрашніше жахіття. Ми віримо й наближаємо Перемогу, компанії поступово відкривають вакансії й на ринок також поступово вертається дефіцит кадрів. Ми, як і всі попередні роки, продовжуємо знаходити  найкращих для клієнтів. Залишаємося на зв’язку.

  • Й мій традиційний дайджест новин.
    Україна – в списку 20 найвпливовіших країн світу. Вона піднялась у рейтингу м’якої сили з рекордною швидкістю.
  • У бізнесі не існує інструкцій про те, що та як потрібно робити, яку структуру вибудувати, як все має працювати. Говоримо про те, як бізнесу уникнути дорогих помилок на старті.
  • Протягом останнього року українські компанії, попри подвійне навантаження, пошук нових бізнес-рішень і поєднання роботи з волонтерством, не просто вижили, а й продовжили навчатися та навчати своїх працівників.
  • Ремоут не означає, що вам потрібно ізолюватися від корпоративного життя, спілкування з колегами й працювати, не встаючи з ліжка. Насправді віддалена робота має свої переваги, зокрема, дозволяє мати більше вільного часу, який можна використовувати для розвитку своєї кар’єри та навичок.
  • Давайте разом зʼясуємо, чи є сексизмом, коли роботодавець запитує про дітей.
  • Бюрократична мова, спеціальна термінологія, специфічний жаргон — все це часто проникає в спілкування з громадськістю, заважаючи зчитувати ключові повідомлення. Як зрозуміло писати для широкого загалу.
  • Dorofeeva, Monatik, Кароль та інші зірки записали альбом народних пісень «ДНК». Кожний трек альбому – присвята та подяка мужнім воїнам ЗСУ, кожному, хто на своїх плечах тримає нашу країну, та ціною власного життя захищає право України зайняти достойне місце у світі та світовій культурі. Слава Україні!

Бережіть себе!
Й залишаємося на зв`язку!
Інна Воротникова