Укр

Дайджест NRG Review_10 (81) 2021

Друзі!
З вами я, Інна Воротникова, та мій традиційний дайджест новин.
Вжух й до Нового Року залишилось лише два місяця. В деяких магазинах вже з’являється святкове вбрання й новорічно-різдвяний дух починає створювати нам настрій, але все ж таки залишається два місяця роботи, яка може значно покращити підсумки другого карантинного року. Якщо я можу бути вам корисною, завжди рада.

Пропоную поговорити в цьому випуску:

  • Дослідження «Градусу»: про що думають українці. Спойлер – читання соціальних мереж вийшло на перше місце, як спосіб проведення дозвілля серед міського населення країни. Тож всі заради розвитку бізнесу маємо бути там.
  • Технології перетворювали суть праці задовго до COVID-19. Майже у всіх галузях інновації змінили основу конкуренції — отже, щоб залишатися на плаву, у майбутньому компаніям знадобиться персонал з іншими навичками. Говоримо про методи реорганізації бізнеса після пандемії з Harvard Business Review.
  • У віддаленій роботі спостерігається нова тенденція: мати одразу дві роботи на full-time. Більшість співробітників намагається приховувати подвійне життя від роботодавців. Як діяти компаніям, коли у співробітника дві full-time роботи?
  • Діджиталізація HR кардинально змінює правила гри для бізнесу, дозволяючи нам підвищувати ефективність, підвищувати якість обслуговування співробітників та покращувати бізнесрезультати, забезпечуючи конкурентну перевагу для організацій. Говорим про HR-метрики.
  • Більшість роботодавців стурбовані нинішнім масовим результатом працівників. «Великому звільненню» дають різні можливі пояснення: від прагнення людей до більш гнучкого розкладу та високих зарплат до крайнього виснаження через вигоряння, спричинене пандемією. Корпоративна культура – як один з варіантів припинити «велике звільнення».
  • HR-бюджет на 2022 рік. Що потрібно передбачити?
  • Про наболіле. Чи траплялися вам медсестри кваліфікованіші за лікарів? Аналітикині «Вокс Україна» разом із директоркою Центру розвитку медсестринства при МОЗ провели дослідження й виявили, що медсестри в Україні значно недооцінені – як з точки зору оплати праці, так і з точки зору ставлення до професії. Незважаючи на те, що медсестри у нас уже отримують вищу освіту й навіть наукові ступені, вони практично в усьому залежні від лікарів.
    Якщо нічого не змінювати, ми ризикуємо піти шляхом Грузії, де зараз на трьох лікарів припадає одна медсестра. Цікаве дослідження.

З понеділка Київ у «червоній зоні». Ми продовжуємо працювати та залишатися на зв’язку.

Не хворійте!
З найкращими побажаннями –
Інна Воротникова