Укр

Дайджест NRG Review_09 (80) 2021

Друзі!
З вами я, Інна Воротникова, та мій традиційний дайджест новин. Вже через декілька місяців ми будемо підводити підсумки цього року, обмірковувати плани на прийдешній рік, а поки давайте поговоримо про правила. В одному інтерв’ю я натрапила на одну цікаву думку – «вас запам’ятають по тому, якіправила ви порушували. Але правила необхідно порушувати, інакше ви або компанія не будете рухатися і розвиватися. Бо правила — це фактично створені традиції. А традиції повинні змінюватися, щоб ми розпочинали робити щось нове. Та є правила, які порушувати не можна, — пов’язані з етикою і довірою. Інакше вас запам’ятають як лідера й людину, яка не має принципів». А що ви думаєте про це? Напишіть мені.

Й осіння добірка новин:

  • Головні тенденції 2021 року на ринку праці. Старі правила в бізнесі вже не працюють, а нових ще немає.
  • Бізнесу потрібні фахівці, орієнтовані на споживача. Водночас у сучасного лідера обов’язково повинні бути творчий підхід, стратегічне мислення, навички роботи з новими технологіями. Тому найкращий кандидат на посаду СЕО – маркетинг-директор, а не фінансовий директор.
  • Найбільше через пандемію постраждала наша здатність довіряти. Як найкраще завоювати довіру на роботі?
  • Й у продовженні – чому люди обманюють на роботі?
  • Корисне. 7 принципів роботи пам’яті, які важливо знати, щоб покращити навичку запам’ятовування. Прагнути встигнути все – одна з основних помилок тайм-менеджменту. Виконати все неможливо, проте цілком реально зробити головне. Поради про те, як розставляти пріоритети.
  • Як обрати канал зв’язку для комунікації з персоналом? Перевіряємо за чек-листом.
  • Поради з української мови від фахівців-мовознавців.

Всім гарних вихідних!
На зв’язку!
Інна Воротникова