Укр

Дайджест NRG Review_12 (83) 2021

Дорогі друзі,

З вами я, Інна Воротникова, та мій дайджест новин. Зізнавайтеся подарунки вже всі приготували? Я ще в процесі. Також ще закінчую деякі проекти, веду перемовини щодо нових, аби стартувати після свят у січні й, звісно, підсумовую, що вдалося зробити в цьому році. Йду в новий рік зі стриманим оптимізмом та вірою у команду, родину й наш ринок.
Все буде добре!

В цьому дайджесті пропоную поговорити:

  • HR-тренди 2022 року: «ейчари мають стати двигуном постійно мінливої організації, яка обслуговує співробітників».
  • Про офіційне спілкування. Які особливості ділового середовища та в чому секрети ефективного офіційного спілкування в Британії, Німеччині, Китаї, Канаді та Японії? Вивчаємо та встановлюємо ділові контакти з іноземними партнерами.
  • Чому компанії все частіше звертають увагу на гнучкі навички, а також як сьогодні компанії в Україні шукають майбутніх співробітників та як пройти співбесіду в продуктову компанію?
  • Діалог в інтернеті суттєво відрізняється від живого – тут учасники або поверхнево знайомі, або не знають одне одного взагалі, а сама особистість зі своїми якостями стає непомітною або стирається повністю.
  • Як зробити робочий процес більш ефективним, а якість життя вищою? Постійно навчатись новому, зміцнювати соціальні зв’язки та планувати перерви.
  • Американська газета The New York Times назвала десять найкращих книг, які вийшли протягом 2021 року. «Редактори The Times Book Review обрали найкращі твори цьогорічної художньої та нехудожньої літератури».

Щиро вітаю всіх з прийдешніми святами! Бережіть себе та своїх близьких!
Залишаємося на зв’язку!
З найкращими побажаннями,
Інна Воротникова