Укр

Дайджест NRG Review 6(98)

Дорогі друзі!
З вами я, Інна Воротникова, та моя щомісячна добірка корисних статей. Як й писала минулого разу, англійська мова з’являється в цьому дайджесті. Так, це важко для тих, хто нею не користується кожного дня, але маємо це робити.
Днями натрапила на хайп про тих, хто поїхав, й хто залишився. Кожен вибір є вірним, й потрібно це поважати. Від себе можу сказати, що я знаходжу кандидатів й в Україні, й за її межами, й роботодавці готові розглядати гібридний формат роботи, якщо мова йде про наявні потужності в Європі, але є запит на повернення в офіси в Україні. Ми продовжуємо працювати й знаходити найкращі співпадіння очікувань клієнта та потенційного працівника.

В цьому випуску пропоную поговорити:

  • Корпоративна соціальна відповідальність впливає на економіку країни, репутацію компанії та лояльність працівників. Й не тільки в Україні.
  •  Дослідження щодо готовності бізнесів до повернення військових на цивільні посади. Спойлер – понад 60% роботодавців ще не мали досвіду роботи з колишніми військовослужбовцями, проте всі високо цінують їхні професійні навички та вже починають готуватися до того, що вони повернуться на цивільні посади.
  • Що таке performance review: Як сприяти зростанню працівника за допомогою оцінки навичок?
  • Хвилювання на співбесіді може стати на заваді бажаному офферу. Та будь-які навички приходять з досвідом, навіть вміння успішно проходити інтерв’ю. Щоб тренуватися, не обов’язково подаватися на десятки вакансій — це можна робити й самостійно, за допомогою онлайн-тренажерів для співбесід. 7 безплатних онлайн-тренажерів для користування.
  • Розчаровані працівники «гучно звільняються»: що потрібно знати про цю тенденцію.
  • “Getting Along” is an advice column to help you tackle common — and messy — people problems, by
    workplace expert Amy Gallo.

Залишаємося на зв’язку.

We would be appreciate your feedback. Please, keep in touch.

З повагою –
Інна Воротникова