Укр

Дайджест NRG Review_08 (91) 2022

Дорогі друзі!
Цей дайджест – про мене, про все те, що зараз відчуваю я й про те, як намагаюсь продовжувати працювати. Так, зараз важко, неймовірно важко, але ми маємо витримати. Випробування коронавірусом ми пройшли. Безліччю криз на шляху становлення нашої незалежності – також так. Зараз це випробування війною, втратою найкращих, економікою, яка тримається надією, життям, в якому надихаємося підтримкою. Витримаємо. Маємо.

  • Про кадрову кризу. Як війна впливає на ринок праці в Україні та де шукають роботу біженці. З початку повномасштабного вторгнення в Україні втратили роботу орієнтовно 40% громадян. Крім того, після семи місяців війни кожен четвертий українець (23%) отримує «урізану» зарплатню.
  • Про блекаут. Що треба робити, якщо вам потрібно виконувати робочі завдання, а світла немає.
  • Й ще про це. Як працювати за комп’ютером, якщо немає світла: кейси підготовки до відключення.
  • Про провину за відпочинок. Стрес від війни знизив продуктивність і підвищив рівень втоми. Але поновлювати ресурс потрібно, аби мати енергію для подальшої роботи. Як власники бізнесу відновлюються під час війни.
  • «Робота — це не ваше життя», — написав в TikTok блогер Зайад Кхан і змусив весь світ знову тзаговорити про баланс роботи та особистого життя. У своєму відео Кхан запропонував термін quiet quitting («тихе звільнення»), щоб описати стан, коли людина працює лише свої робочі години, не гониться за карʼєрним ростом і більше живе для себе. Як запобігти «тихому звільненню» співробітників: HR-техніки.
  • Про кризи. Вони можуть бути несподіваними, але вони ніколи не повинні бути несподіванкою. Директор із комунікацій у кризових ситуаціях AKCG Том Лог дає поради, які варто взяти до уваги при плануванні кризового алгоритму.
  • Про те, як ефективно знизити тривожність та сконцентрувати увагу.
  • Про виховання у війну. Як говорити з дітьми про обстріли. Дитина має відчувати себе захищеною – це її базова потреба.

Тримаймося. Й віримо в ЗСУ.

З повагою –
Інна Воротникова